Дитячий конкурс знавців Святого Письма

У В А Г А !

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Київська духовна академія і семінарія проводить загальноцерковний конкурс на знання Святого Письма

За умовами конкурсу, школярі від 7 до 16 років будуть поділені на молодшу і старшу вікові групи, змагатимуться у 4-х етапах: парафіяльному, благочинницькому, єпархіальному та загальноцерковному, відповідаючи на запитання зі Святого Письма Старого і Нового Завітів.

Фінальний етап — загальноцерковний, пройде у Києві у період Пасхальних свят.

Для участі у парафіяльному етапі запрошуються юні парафіяни Спасо-Преображенського кафедрального собору та вихованці Білоцерківської єпархіальної хорової школи.

Бажаючим взяти участь у конкурсі, на свічному ящику в Соборі необхідно залишити письмову заявку, де обов’язково повинно вказується ПІБ, вік, та номер телефону учасника або його батьків.

Парафіяльній етап конкурсу відбудеться 15 березня, в другу неділю Великого Посту, о 14:00 в приміщенні хорової школи (вул. Пекарська 5).